"בובות וסביבונים" - חגיגת הצגות, מופעים, סדנאות וסיורים תיאטרליים

המרכז תיאטרון בובות חולון

בובות וסביבונים 2012
חנוכה במרכז לתיאטרון בובות בחולון:


חגיגה של הצגות וסדנאות חווייתיות לכל המשפחה


14-9 בדצמבר 2012


 המרכז לתיאטרון בובות בחולון מציע חוויה תיאטרלית לכל המשפחה לימי חג החנוכה:


"בובות וסביבונים" - חמישה ימים של הצגות, סדנאות חווייתיות וסיורים תיאטרליים במוזיאון לאמנות תיאטרון הבובות.


את החגיגה יפתח המופע "נר ראשון עם פופיק וליבי" – מופע חד פעמי, עליז במיוחד, לרגל השקת תכנית הבובות "בחצר של פופיק וליבי" מבית הטלוויזיה החינוכית.


בין ההצגות שיועלו במהלך החג: "תיבת הקסמים" של המרכז לתיאטרון הבובות ו-"תיאטרוני" שמשלבת בובות עם וידאו ואנימציה,  "כיפה אדומה הקטנה" – הצגת הביכורים של הבובנאית ליאורה שוקרון המציגה פרשנות חדשה לסיפור המוכר, וכן ההצגות "פיראט באמבט" (תיאטרון הקרון) ו"קומדיה במסכה" (תיאטרון סקפינו)


 במהלך ימי החג יתקיימו גם סדנאות יצירה והפעלה מיוחדות לחנוכה: "יהודה המכ...פית" ו"ילד אור".
במוזיאון לאמנות תיאטרון הבובות יתקיימו סיורים תיאטרליים בהם הבובה "ג'ינג'ה" ובובנאי/ת יקחו את הקהל  למסע בין תערוכות ותצוגות של מאות בובות תיאטרון, יציגו עבורם מופעי בובות קצרים וינחו אתם בסדנת יצירה.
למבוגרים מציע ביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות שבמרכז לתיאטרון בובות ערב עיון בנושא "התנועה הבימתית; בין המופשט לקונקרטי" על היחסים המורכבים בין תנועה ומילה. על הקומפוזיציה התנועתית כאסטרטגיה פרשנית,  על תנועה כמחזקת לדימוי הבימתי. על בחירות של פעולות ומחוות כאמצעי לאפיון דמויות. על התיאטרון המסוגנן ותיאטרון המסכות ועל הממדים המשיקים לעולם הבובנאות.  מרצים: איריס לנה – חוקרת מחול ומעצבת תנועה לתיאטרון, חיים עבוד, במאי ושחקן בתיאטרון מסכות (ביום א '- 9/12, בערב)
 


לפרטים והזמנת כרטיסים:  03-6516848 


 http://www.puppetcenter.co.il/menu.php?id=298